0
0
phone-icon
(050) 561-91-63 Замовити дзвінок

Купити горілку в 5 літрових баклажках в Україні

Купити горілку в 5 літрових баклажках в Україні

Купити горілку в 5 літрових баклажках в Україні.


Горілка з давніх-давен супроводжувала людину в її повсякденному житті. В даний час з розвитком технологій процес виробництва горілки виключає ручну працю. Всі процеси відбуваються на сучасних автоматизованих лініях, що у свою чергу забезпечує якість та безпеку продукту.

Якщо ви збираєтеся невеликою компанією відзначити свято на лоні природи, то не варто довго роздумувати якийсь алкогольний напій взяти з собою, заходьте на офіційний сайт виробника, щоб купити горілку в 5 літрових баклажках в Україні. Досвідчені менеджери завжди готові прийти до вас на допомогу при оформленні замовлення, все, що вам необхідно набрати номер телефону: (066) 531 72 44.

Горілка може бути реалізована як в роздріб, так і в наступні міста: Дніпро, Кропивницький, Павлоград, Київ, Харків, Львів, Кривий Ріг, Запоріжжя Одеса.

Як виробляють горілку із пшениці?


Процес виробництва складається з низки послідовних етапів, а саме:

• Вибір та контроль сировини – пшениці – для виробництва горілки з пшениці вибирають тільки високоякісне зерно.
• Молочнокисла ферментація – пшеничне зерно піддається молочнокислій ферментації, щоб перетворити крохмаль на цукор.
• Дистиляція – отриманий цукровий розчин дистилюється, щоб одержати чистий спирт.
• Змішування – чистий спирт змішується з водою, щоб досягти потрібної міцності горілки.
• Фільтрація - горілка фільтрується, щоб прибрати домішки та надати їй м'якшого смаку.
• Розлив – очищена горілка розливається в тару та готова до реалізації, на цьому етапі ви можете замовити горілку у 5 літрових баклажках.

Що забезпечує неповторний смак горілки?


Виробник як матеріал для фільтрації горілки використовує кварцовий пісок, що забезпечує ряд позитивних аспектів готового продукту. Кварцовий пісок є важливим інгредієнтом у процесі фільтрації горілки. Він використовується для очищення та фільтрації горілки від небажаних смаків та запахів. Ось як фільтрація через кварцовий пісок розкриває неповторний смак горілки:
- Створення унікального смаку: Кожен кварцовий пісок має унікальні характеристики, які можуть впливати на смак горілки. Це може створити унікальний і неповторний смак, який залежить від місця, де було здобуто пісок. Виробники горілки спеціально вибирають кварцовий пісок із певних регіонів, щоб створити свій власний, унікальний смак горілки.

Коментарі