0
0
phone-icon
(050) 561-91-63 Замовити дзвінок

Купити горілку в тетрапаках в Україні

Купити горілку в тетрапаках в Україні

Купити горілку в тетрапаках в Україні


Горілка пшенична з України є одним із найпопулярніших алкогольних напоїв у світі, завдяки своїй якісній та неповторній смаковій палітрі, купити горілку в тетрапаках в Україні це означає придбати продукт, виготовлений за розробленою та затвердженою технологією з особливим процесом фільтрації та витримки, який надає йому гладкості та насиченість смаку.

Її якість та ціна є оптимальним співвідношенням, що робить її доступною для всіх категорій споживачів. Цінова політика варіюється в залежності від кількості горілки, що купується, а саме:

Ящик – 5 шт. тетрапаків – 460грн;
Тетрапак 10л – 470грн.
Оптом від 100шт. - 430 грн;
Ціну на опт, понад 100 шт. необхідно обговорити з менеджерами сайту за телефоном: (066) 531 72 44.

Процес виготовлення горілки


Горілка вироблятиметься на сучасному обладнанні з використанням автоматизованих ліній і складається з низки взаємопов'язаних етапів:

1. Виробництво горілки пшеничного з України починається з відбору високоякісної пшениці, яка використовуватиметься для виробництва напою.
2. Потім пшениця піддається очищенню та помелу, після чого її змішують з водою і додають спеціальний дріжджовий стартер для початку бродіння.
3. Після закінчення бродіння, отриманий розчин піддається дворазової дистиляції у спеціальних апаратах, які видаляють зайві домішки та збагачують напій ефірними оліями та ароматами.
4. Після дистиляції горілку піддають фільтрації, щоб видалити домішки, що залишилися, і зробити напій ще більш м'яким і гладким смаком.
5. Отримана горілка міститься у спеціальні резервуари для витримки, яка може тривати від кількох місяців до кількох років, залежно від типу горілки та бажаного смаку.
6. Після витримки горілка готова до вживання або подальшого пакування та реалізації, після цього можна купити горілку в пакетах Україна.

Горілка реалізується як в роздріб, так і в наступні міста: Дніпро, Павлоград, Київ, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Харків, Запоріжжя, Одеса.

Горілка пшенична відрізняється більш м'яким і гладким смаком у порівнянні з іншими видами горілки, що робить її приємнішою для споживання - неповторний аромат і приємний післясмак, які роблять її ідеальною для вживання в чистому вигляді або як базу для коктейлів.
Горілка пшенична з України є натуральним продуктом, який виготовляється з високоякісної пшениці, що забезпечує його безпеку та якість.

Коментарі