0
0
phone-icon
(050) 561-91-63 Замовити дзвінок

Купити спирт Альфа оптом та в роздріб в Україні

Хіт продажу
Відгуки:
(0)
  • Наявність: Є в наявності
650 грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

  • Огляд товару
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Особливості виготовлення спирту Альфа


 Здійснити процес виробництва горілки Преміум сегмента можна, якщо використовуватиме для цього етиловий спирт класу Альфа. За рахунок цього до використовуваного етанолу висуваються підвищені показники вимог. Ключова вимога, яку варто дотримуватися в обов'язковому порядку, є використання такої сировини для браги, як зерно. Якщо керуватися стандартами України, то до них по праву можна віднести пшеницю та жито. Так як не застосовується дешевий харчовий крохмаль, це призводить до того, що кількість домішок у такому спирті є мінімальною. Навіть якщо їхня кількість мінімальна, то вони усуваються завдяки подвійній фільтрації. За потреби купити спирт альфа з високими показниками якості, реалізувати цей процес у Києві, Харкові та інших містах України можна на офіційному сайті нашого інтернет-магазину.

Компоненти, які використовуються для виготовлення спирту альфа


При виникненні питань про те, яким чином відбувається процес виробництва такої речовини, як спирт Альфа, в першу чергу варто звернути увагу на те, що його створюють з метою подальшого виробництва для горілки преміум-класу або тих алкогольних напоїв, які належать до категорії елітних. . Саме тому на сировину звертається особлива увага. Сюди варто віднести використання пики або пшениці на вибір. Це з тим, що у складі перебуває дуже багато вуглеводів.

У тому випадку, щоб процес синтезу етанолу в процесі виготовлення браги відбувався максимально добре, для цього зерно попередньо проходить через пропарювання і обробки шляхом використання натуральних ферментів. Саме завдяки цьому всі вуглеводи перетворюються на цукор максимально швидко. Питний спирт, який виготовлений на основі зерна, за характеристиками у вигляді смаку та запаху суттєво виграє у того спирту, який приготований на основі браги із зерна та крохмалю.

Вимоги до спирту Альфа


Перед тим, як купити спирт альфа в Україні, варто звернути увагу на те, що він виготовлений за допомогою застосування державних стандартів, на основі яких для його виготовлення застосовується пшениця або жито. Усі сорти злаків обов'язково повинні бути хлібними. Також основна увага за ГОСТом звертається у бік чистоти продукту. Якщо дивитися на норми домішок, які можуть бути у спирті Альфа, то серед них виділяють такі:

• сивушні олії – не більше 2 мг;
• метанол – не більше 0,01%;
• альдегіди – не більше 2 мг;
• сухий залишок – не більше 5 мг;
• вільні кислоти не повинні перевищувати 8%.

Якщо ж кількість домішок перевищує такі показники, які вказані у стандарті, то отриманий спирт у жодному разі не можна відносити до категорії Альфа. З його застосування не вдасться створити алкоголь преміум класу та інші елітні алкогольні напої. На нашому сайті пропонується спирт альфа з високими показниками якості та доступною вартістю.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.