0
0
phone-icon
(050) 561-91-63 Замовити дзвінок

Купити спирт Альфа 5 літрів в Україні

Хіт продажу
Відгуки:
(0)
  • Наявність: Є в наявності
650 грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

  • Огляд товару
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Перевірений спирт альфа преміальної якості


 Серед різних видів питного етанолу, який має міцність 96,3 градуса особливої уваги заслуговує спирт альфа. Ключова особливість представленого спирту полягає в тому, що він виготовлений на зерновій основі. Якщо ж розглядати вимоги, які прописані за ГОСТом, то за ним категорично заборонено застосовувати інші види сировини, крім жита та пшениці на етапі виготовлення спирту альфа. Тому, наважившись купити спирт альфа 5 літрів, не варто сумніватися в його якості, тому що при виробництві використовується лише висококласна сировина.


Харчовий спирт Альфа 5 літрів та його особливості


Купуючи спирт Альфа 5 літрів, варто звернути увагу, що його високі показники міцності пов'язані з тим, що на етапі його виготовлення відбувається процес перегонки через спеціальні колони ректифікації. Саме в чистому продукті міститься понад 95% етанолу. Якщо ж розглядати решту обсягу, то до нього можна віднести домішки та звичайну воду.
За допомогою спирту Альфа є можливість виготовлення горілки преміальної якості, яка надалі ставитиметься до елітних продуктів. Така горілка досить часто зустрічається в барах і використовується для приготування алкогольних напоїв, тому що в чистому вигляді дуже міцна.

Якщо ж розглядати діяльність лікеро-горілчаних заводів, то на них за допомогою використання такого спирту відбувається процес виготовлення лікерів та настоянок. За наявності такого спирту в домашніх умовах можна створити настойки самостійно. За потреби якісний спирт Альфа купити в Україні, реалізувати цей процес можна на сайті нашого інтернет-магазину, який пропонує широке розмаїття продукції в Одесі, Києві, Харкові та інших великих містах за доступною ціною.


Основні компоненти спирту Альфа


Якщо розглядати етанол харчового типу, то для нього найважливішим показником є органолептичні властивості. Така рідина має нейтральний смак і злегка характерний запах. При цьому в процесі вживання може відчуватись невелике печіння. У складі спирту Альфа міститься мінімальна кількість домішок, що призводить до того, що в ньому відсутні сторонні аромати, як це може спостерігатися в інших видах спирту, отриманих у процесі перегонки.

Незважаючи на те, що кількість домішок є мінімальною, вони є. Серед них можна виділити такі:

• сивушні олії;
• метанол;
• органічні кислоти;
• альдегіди.

Що ж до їх кількісного показника, він повинен бути значно менше ніж той, який є безпечним для людського організму. Перед тим, як надійти у продаж, спирт Альфа в обов'язковому порядку проходить спеціальний контроль та всі лабораторні аналізи, що забезпечує його високі показники безпеки та якості у подальшому. Тому не варто сумніватися в продукції, що купується, виготовленої за ГОСТом.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.