0
0
phone-icon
(050) 561-91-63 Замовити дзвінок

Купити спирт Люкс 10 літрів в Україні

Хіт продажу
Відгуки:
(0)
  • Наявність: Є в наявності
1 300 грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

  • Огляд товару
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Спирт Люкс 10 літрів від «Алко – Україна»


Напевно, кожен із нас із уроків хімії знають, що спирт це той інгредієнт, який має досить широкий спектр використання. Сьогодні мало яке виробництво обходиться без спирту Люкс. Він затребуваний, звісно, у харчовій, фармацевтичній промисловості, безумовно, у медицині без спирту нікуди. Сайт «Алко Україна» пропонує спирт найкращої якості, виготовленої у повній відповідності до вимог ГОСТ.

Методи одержання спирту


Спирт є продуктом низки процесів, таких як:

1. Біохімічний метод.

Іншими словами це процес ферментації, який був популярний ще в давні часи, коли спирт отримували з вина, а потім почали використовувати злаки або іншу сировину насичену полісахаридами, до них відносять:

• Меласса;
• Злакові культури;
• Фрукти.

2. Синтетичний метод.

Метод полягає у гідратації етилену.

Хімічні сполуки у спирті


Найбільш важливі класи хімічних сполук, виявлених у спирті, включають: альдегіди, вищі спирти, складні ефіри, органічні кислоти та метанол. На цей час визначено близько 100 різних сполук, що переганяються з етанолом, як з низькою температурою кипіння, наприклад ацетальдегід, так і сполук з температурою кипіння, що значно перевищує температуру кипіння води. Азеотропна суміш являє собою рідку перегінну суміш без зміни свого складу, а отже, не може бути поділена на чисті компоненти.

Ефіри надзвичайно важливі через їхній інтенсивний аромат, який вони надають кінцевим алкогольним продуктам. Це сполуки, що утворюються в ході реакції етерифікації із поєднання кислот та вищих спиртів, присутніх у продуктах бродіння. Через присутність складних ефірів в алкогольних напоях у межах їх межі виявлення навіть невеликі коливання концентрації ефірів помітно впливають на аромат дистиляту.

Спирт Люкс основний інгредієнт алкогольної продукції


Спирт Люкс є основним інгредієнтом алкогольної продукції. Спирти використовуються для різних цілей у промисловості та виробництві палива. Спирт Люкс 10 літрів від Алко-Україна є досить затребуваним продуктом для споживачів. Спирт Люкс – єдина форма алкоголю, яка безпечна для вживання.

Де придбати в Україні спирт Люкс 10 літрів?


На сайті "Алко-Україна" ви можете купити спирт Люкс 10 літрів. Спирт Люкс – елітний продукт, виготовлений із натуральної сировини за унікальною технологією. Спирт Люкс 10 літрів розлитий у тару, яка має герметичну кришку, що не дозволяє випаровуватись цінному продукту. Ми продаємо спирт Люкс в роздріб та оптовими партіями до багатьох міст України, таких як Полтава, Кіровоград, Миколаїв, Житомир, Хмельницький. При формуванні замовлення слід враховувати, що максимальне замовлення має перевищувати 200 літрів. Якщо замовлення більше 200 літрів доставка здійснюватиметься партіями. Надсилання замовлення здійснюється через Нову пошту. Оптовим покупцям компанія пропонує цікаві пропозиції щодо зниження ціни.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.