0
0
phone-icon
(050) 561-91-63 Замовити дзвінок

Купити спирт Люкс 5 літрів в Україні

Хіт продажу
Відгуки:
(0)
  • Наявність: Є в наявності
650 грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

  • Огляд товару
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Спирт Люкс 5 літрів від «Алко – Україна»


Спирт, як правило, є сумішшю приблизно 95% етилового спирту з водою. Етанол, він спирт утворює з водою так звану азеотропну суміш, максимальну концентрацію, якої можна отримати при простій перегонці і становить 97,2% за обсягом або 95,6% по масі. Етанол може бути одержаний як нафтохімічний продукт або завдяки біологічним процесам.

Біохімічний спосіб одержання спирту Люкс включає дві основні стадії:

1. Одержання етилового спирту на спиртових заводах із сільськогосподарського дистиляту внаслідок спиртового бродіння;
2. І його наступна ректифікація.
3. Багаторазова витримка та очищення спирту-ректифікату.

Використання спирту Люкс


Використання спирту Люкс дуже широке у багатьох галузях промисловості. Такий спирт використовується не тільки як компонент горілок, настоянок та інших спиртних напоїв, а й у харчовій промисловості у широкому розумінні, наприклад, для виробництва:

• Тортів;
• Пирогів;
• Спиртового оцту;
• ароматизаторів;
• Консервація хлібобулочних виробів.

Широке застосування в медицині спирту обумовлено тим, що він має бактеріостатичну, бактерицидну, фунгіцидну та віруліцидну дію. Зневоднений етанол також широко використовується як біокомпонент при виробництві рідких палив.

Характеристики спирту Люкс


Спирт Люкс, отриманий в результаті перегонки після спиртового бродіння сільськогосподарської продукції, повинен мати запах і смак, характерні для сировини, що використовується для виробництва. Відповідно до ГОСТу, ці ознаки називаються «специфічними».

При спиртовому бродінні, крім етилового спирту, утворюється також ряд сполук, що істотно впливають на смак і запах дистиляту, більш менш інтенсивно, залежно від концентрації, в якій вони зустрічаються. Ці сполуки можуть надавати алкогольному напою неповторного аромату. Органолептичні властивості сполук залежать як від будови ланцюга або кільця вуглецю і наявності ненасичених зв'язків, так і від наявності і типу функціональних груп і їх розташування в молекулі. Завдяки багаторазовій перегонці та витримці спирт Люкс набуває рівного та чистого смаку та запаху.

Де придбати в Україні спирт Люкс 5 літрів?


Спирт Люкс купити в Україні можна на сайті «Алко-Україна». Спирт Люкс – елітний продукт, виготовлений із натуральної сировини за унікальною технологією. Спирт Люкс 5 літрів розлитий у тару, яка має герметичну кришку, що не дозволяє випаровуватись цінному продукту. Ми продаємо спирт Люкс в роздріб та оптовими партіями до багатьох міст України, таких як Вінниця, Запоріжжя, Одеса, Харків, Херсон, Рівне, Тернопіль, Черкаси. При формуванні замовлення слід враховувати, що максимальне замовлення має перевищувати 200 літрів. Якщо замовлення більше 200 літрів доставка здійснюватиметься партіями. Надсилання замовлення здійснюється через Нову пошту. Оптовим покупцям компанія пропонує цікаві пропозиції щодо зниження ціни.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.