0
0
phone-icon
(050) 561-91-63 Замовити дзвінок

Купити спирт Питний 5 літрів в Україні

Хіт продажу
Відгуки:
(0)
  • Наявність: Є в наявності
650 грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

  • Огляд товару
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Купити спирт питний 5 літрів на сайті «Алко – Україна»


 Спирт питний належить до групи алкоголю та призначений для вживання людиною. Це відрізняє питний спирт від інших речовин, наприклад від денатурату, який хоча і містить етиловий спирт, але також містить бентонат денотонію і метилетилкетон, природно такий продукт не призначений для вживання.

Для масового виробництва алкогольних напоїв, яскравим прикладом яких є горілка використовують – спирт питний. Вживаний у невеликих кількостях спирт питний і продукт на його основі викликає ілюзорне відчуття тепла - прискорює кровообіг, що, у свою чергу, призводить до більш швидкого охолодження тіла.

Де купити спирт питний 5 літрів в Україні?


Спирт питний купити в Україні можна на сайті «Алко – Україна». Спирт продається як оптом, так і в роздріб. У роздрібній торгівлі найбільшою популярністю користується спирт питний 5 літрів. При формуванні замовлення слід враховувати, що максимальне замовлення має перевищувати 200 літрів. Якщо замовлення більше 200 літрів доставка здійснюватиметься партіями. Надсилання замовлення здійснюється через Нову пошту до багатьох міст України, таких як Київ, Одеса, Вінниця, Запоріжжя. Оптовим покупцям компанія пропонує цікаві акції та пропозиції, які безпосередньо впливають на ціну.

Алкоголь як частина культури


Спирт питний, який розуміється як алкогольний напій, виробляється на основі етанолу. Алкогольні напої прийнято ділити на:

1. Пиво;
2. Вино;
3. Спиртні напої.

В Україні прийнято вважати, що до алкогольних напоїв відносять алкоголь із вмістом понад 0,5% етилового спирту, що має сільськогосподарське походження.

Не можна заперечувати, що алкоголь є важлива частина культури. Найпопулярніші види включають вино, пиво та медовуху, які були відомі ще в давнину. Доведено, що алкогольні напої мають цілющі і навіть магічні властивості.

Проте, з погляду токсикології, будь-яка кількість випитого алкоголю шкідлива для організму. Однак у більшості випадків вживання алкоголю в малих дозах не спричиняє видимих медичних та соціальних наслідків.

Види алкоголю


Основний поділ залежить від того, наскільки висока концентрація чистого питного спирту в тому чи іншому напої. З цієї причини можливий поділ на:

• Високоалкогольні;
• Середньоалкогольні;
• Слабоалкогольні.

До міцних спиртів відносять: чиста горілка та ароматизована горілка; ром; настоянки - горіхова, лимонна, вишнева, малинова. До спиртних напоїв середньої та слабкої міцності відносяться: пиво, вино та медовухи.

Всі ці види алкоголю у своїй основі містять спирт питний. На сайті «Алко – Україна» для всіх любителів натурального продукту розміщено рецепти приготування в домашніх умовах. Фортеця виробленого напою насамперед залежить від співвідношення очищеної води та спирту питного, придбаного у нас на сайті.

Використання нашого питного спирту гарантує вам якість смаку, тому що всі параметри спирту відповідають вимогам галузевого ГОСТу.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.