0
0
phone-icon
(050) 561-91-63 Замовити дзвінок

Купити спирт Пшенична сльоза 10 літрів в Україні

Хіт продажу
Відгуки:
(0)
  • Наявність: Є в наявності
1 300 грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

  • Огляд товару
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Купівля якісного спирту Пшенична сльоза 10 літрів


Як показує практика, безліч виробників протягом великого проміжку часу займалася розробкою такої технології, за допомогою якої є можливість отримати етанол найвищої якості. Особливо це стосувалося такого чинника, як відсутність відчуття похмілля наступного ранку або відсутність негативних наслідків на людський організм. Для цього необхідно купити спирт пшенична сльоза 10 літрів, який за доступною ціновою політикою представлено на офіційному сайті нашого інтернет-магазину у таких великих містах, як Харків, Київ, Одеса та інші. Саме створення спирту елітної якості дає можливість вивести алкогольну індустрію на максимум свого розвитку.

Елітний спирт та його ключові особливості


Перед тим, як придбати спирт пшенична сльоза 10 літрів, варто звернути увагу на те, що харчовий спирт за ступенем очищення може бути поділений на такі різновиди:

• вища очищення;
• екстра;
альфа;
люкс;
пшенична сльоза.

У тому випадку, якщо здійснити порівняння між собою спирту пшеничної сльози з іншими видами, то тут варто звернути увагу на те, що між ними існують відмінності щодо якості.

Особливість спирту Пшенична сльоза полягає в тому, що процес його виробництва відбувається за допомогою пшениці вищих сортів, в які додатково додається жито і ячмінь. Якщо розглядати технологічний процес, то при виготовленні представленого виду спирту категорично заборонено додавати картоплю та буряки, тому що на етапі бродіння виділення крохмалю сприятиме утворенню метанолу, який небезпечний для людського організму.

Етанол елітної якості та його особливості


Ключова особливість етанолу, який належить до категорії елітного класу, полягає в тому, що він проходить усі етапи очищення від таких домішок, як:

• вільні кислоти;
• сивушні олії;
• альдегіди та інші домішки, які можуть становити небезпеку для людського організму.

Зважившись на спирт Пшенична сльоза купити в Україні, варто звернути увагу на те, що за своїми показниками якості представлений продукт істотно кращий, ніж зразки європейського стандарту. При цьому всі його смакові параметри є відмінними. Насамперед це відображається на відсутності хімічного смаку, який може бути присутнім у всіх продуктах.

Також важливо звернути увагу на те, що немає ніякого запаху сивушних масел. Сам аромат є досить приємним, а смак м'яким.

Саме завдяки наведеним вище характеристикам такий вид спирту застосовується на етапі виготовлення алкоголю елітної якості. Тому, якщо є потреба у реалізації купівлі спирту високої якості, за продукцією можна звернутися на офіційний сайт нашого інтернет-магазину, де пропонується доступна цінова політика на товар із можливістю отримання консультації з боку менеджерів.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.