0
0
phone-icon
(050) 561-91-63 Замовити дзвінок

Купити спирт Люкс оптом та в роздріб в Україні

Хіт продажу
Відгуки:
(0)
  • Наявність: Є в наявності
650 грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

  • Огляд товару
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Купити спирт Люкс в Україні


До шістнадцятого століття спирт був ліками, саме в цей період замість вихідної сировини – вина почали використовувати зерно. Надалі велика доступність жита і ячменю дозволила виробляти лікери, які почали вживати в їжу, а не тільки як випадковий лікарський засіб. З роками спирт став тісно пов'язаний із сировиною, з якої він виготовлений. Після закінчення часу на основі спирту високої якості народився шотландський та ірландський віскі, в Англії – джин, у Нідерландах – женевер, у скандинавських країнах – аквавіт.

Що таке алкоголь?


Спирт знаходиться в рідкій формі, безбарвний і легкозаймистий. Існує кілька видів етилового спирту:

• харчовий;
• фармацевтичний;
• технічний;
• біоетанол.

Процес виробництва спирту Люкс


Виробництво спирту Люкс починається на спиртзаводі, і складається з кількох технологічних етапів:

1. Бродіння браги.

Брага є сумішшю пшениці, цукру, води та дріжджів. Найчастіше до браги додають замість кристалічного цукру зернове борошно, що містить більше крохмалю. Після ферментації одержують розчин з концентрацією спирту 8%.

2. Перегонка розчину.

Перегонка розчину здійснюється двома способами:

• у мідних перегінних кубах;
• у колонних апаратах.

В обох випадках перегонка продовжиться до міцності 85-90%.

3. Ректіфікація.

Процес - ректифікація, полягає у видаленні "поганого присмаку". Таким чином, отримують спирт-ректифікат міцністю 96% безводний спирт.

4. Збагачення спирту-ректифікату.


Спирт-ректифікат збагачують спиртом, перегнаним з добірної зернової маси, що впливає слабко зернистий смак кінцевого продукту – спирту Люкс.

Спирт є невід'ємною складовою горілки. Залежно від використовуваної сировини нам відомі - зернові, житні, пшеничні, кукурудзяні та картопляні горілки.

Завдяки своїм органолептичним якостям Спирт Люкс, використовується в харчовій промисловості, наприклад, для виробництва ароматизаторів та підсолоджувачів, у хлібобулочній промисловості для виробництва десертів.

Спирт Люкс широко використовують у косметичній промисловості, де на його основі виробляють парфумерію та різні види парфумерної продукції – освіжувачі повітря. Ми знаходимо його в побутових продуктах та рідинах для омивання вітрового скла автомобіля. Військова промисловість також не обходитися без спирту.

Де придбати в Україні спирт Люкс


На сайті «Алко-Україна» ви можете ознайомитись із пропозиціями компанії. Спирт Люкс – елітний продукт, виготовлений із натуральної сировини за унікальною технологією. Ми продаємо спирт Люкс в роздріб та оптовими партіями до багатьох міст України, таких як Дніпро, Київ, Львів. При формуванні замовлення слід враховувати, що максимальне замовлення має перевищувати 200 літрів.

Якщо замовлення більше 200 літрів доставка здійснюватиметься партіями. Надсилання замовлення здійснюється через Нову пошту. Оптовим покупцям компанія пропонує цікаві пропозиції щодо зниження ціни.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.