0
0
phone-icon
(050) 561-91-63 Замовити дзвінок

Ром

Ром у тетрапакуРом – це улюблений напій усіх піратів, який відрізняється міцним та насиченим смаком. Це елітний алкоголь, купити який можна за доступною ціною у спеціалізованому алкомаркеті. Наш магазин пропонує високоякісну продукцію від перевірених брендів за бюджетною ціною.


Для замовлення - телефонуйте (050) 561-91-63 або переходьте до Telegram https://t.me/alco_ukraineОсобливості продукції


Як основа використовується сировина, отримана в результаті переробки цукрової тростини, а головними компонентами виступає сироп і патока з тростини. Пройшовши перегонку, вдається отримати рідину, яка зберігається і наполягає в дубових бочках протягом тривалого часу.


Ром може вживатися як самостійний напій, але частіше його п'ють у складі різноманітних коктейлів. Існує маса рецептів, що дозволяє кожному підібрати напій відповідно до своїх смакових уподобань. Наш інтернет-магазин постачає ром у будь-якому обсязі, що дозволяє купити його за доступною ціною для свята, будь-якого заходу та закладів громадського харчування. Ми пропонуємо першокласний сервіс та комфортні умови доставки, щоб зробити покупку для вас максимально зручною та простою.
Переваги тетрапаків


Такий формат випуску тільки набирає популярності, тому що дає можливість придбати елітний алкоголь за найдемократичнішими цінами. Пропонується два формати упаковки: 2 і 3 літри, що дає можливість підібрати для себе оптимальний варіант.


Серед головних переваг продукції слід зазначити:


     стійкість до зовнішніх ушкоджень;

     захист алкоголю від негативного впливу сонячних променів;

     практичність та простота зберігання;

     легке використання завдяки наявності краніка;

     зручне транспортування.


Головна перевага - доступна ціна, отримана за рахунок економічної упаковки. Якість самого продукту залишається максимально високою. У каталозі нашого магазину представлений ром від різних брендів, що дозволить легко підібрати для себе відповідний варіант.