0
0
phone-icon
(050) 561-91-63 Замовити дзвінок

Купити спирт Альфа 10 літрів в Україні

Хіт продажу
Відгуки:
(0)
  • Наявність: Є в наявності
1 300 грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

  • Огляд товару
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Доступне придбання спирту Альфа у великому обсязі


Серед найбільш затребуваних продуктів на ринку алкогольної індустрії особливої уваги заслуговує спирт. За допомогою цього продукту здійснюється виготовлення різних видів алкогольних напоїв. Нерідко спирт використовується в медичній та косметичній індустрії для виробництва добавок та екстрактів. Тому, якщо розглядати спирт у чистому вигляді, можна бути впевненим у тому, що він завжди матиме попит. Тому, наважившись купити спирт альфа 10 літрів, реалізувати цей процес можна за доступною ціновою політикою на офіційному сайті нашого інтернет-магазину у таких великих містах, як Одеса, Львів, Харків, Київ та інших містах.


Особливості процесу виготовлення спирту альфа


Перед тим, як придбати спирт альфа 10 літрів, необхідно ознайомитись з тим, як здійснюється процес його виготовлення. На етапі виготовлення різних видів спирту може використовуватися ячмінь, пшениця, бульби картоплі та кукурудза. Але якщо брати до уваги спирт Альфа, то на етапі його виготовлення використовується пшениця і жито в чистому вигляді. При цьому дуже важливо знати, що ключовим процесом буде бродіння, саме при якому здійснюється виділення необхідного етанолу. Надалі спирт доводиться до необхідних показників міцності за рахунок дистиляції, очищення та пропускання через колону ректифікації.

Якщо брати до уваги стандартні показники фортеці, всі вони перебувають у межах 96% і від. У чистому вигляді така цифра буде небезпечною для організму людини, тому представлений вид спирту використовується для приготування горілки та інших алкогольних напоїв преміальної якості.

Спирт Альфа 10 літрів та його особливості


За бажання спирт альфа купити в Україні варто звернути увагу на те, що такий вид спирту належить до категорії харчового етанолу преміальної якості. Процес його виготовлення здійснюється за рахунок використання сировини високого класу з подальшим проходженням високоступінчастого очищення. Завдяки якісному очищенню здійснюється процес усунення сивушних масел та інших домішок, які можуть з'являтися на етапі їхнього виробництва.

Запитуючи про те, чому спирт Альфа варто придбати на офіційному сайті нашого інтернет-магазину, варто звернути увагу на наступні незаперечні переваги, які може отримати кожен покупець. До них належать такі:

• надання на етапі придбання продукції преміальної якості;
• всі продукти, представлені в каталозі, відповідають ГОСТу та проходять спеціальну сертифікацію;
• можливість вибору будь-якої зручної тари для розливу спирту;
• доступна цінова політика товару;
• надання якісного обслуговування клієнтів.

Додатково є можливість скористатися послугами максимально оперативної доставки спирту в будь-який куточок країни в обумовлені терміни з клієнтом на етапі оформлення замовлення.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.