0
0
phone-icon
(050) 561-91-63 Замовити дзвінок

Текіла

Текіла у тетрапаку


Текіла – мексиканський алкогольний напій, смакові якості якого оцінили багато хто. Серед його переваг - це яскравий смак, відомий серед інших видів алкоголю. Найчастіше її вживають із сіллю та лаймом, щоб розкрити всі особливості продукту. Вона також входить до складу різноманітних коктейлів.

Знайти текілу сьогодні можна не лише у скляній тарі, а й у тетрапаках. Це зручна, економічна упаковка, яка дозволяє зробити елітний алкоголь набагато доступнішим.

Для замовлення - телефонуйте (050) 561-91-63 або переходьте до Telegram https://t.me/alco_ukraine


Особливості текіли

Для виробництва алкогольного напою застосовується блакитна агава. Використання незвичайної сировини та унікальної технології виробництва дозволило отримати напій з екзотичним смаком. Щоб бути впевненим як продукт і насолодитися всіма його особливостями, варто купувати текілу в тетрапаку тільки в перевірених, спеціалізованих магазинах.
Текіла у тетрапаку

Головною особливістю такої форми випуску варто назвати збільшений об'єм 2 літри. Це дуже зручно для великих застіль, свят та різноманітних заходів. Залежно від виробника та сорту можуть відрізнятися смакові властивості продукту. Найпопулярнішим варіантом вважається класичний напій, міцність якого складає 55%.

Купити текілу з тетрапаком можна через каталог нашого магазину, ми пропонуємо тільки оптові ціни для всіх наших покупців. І відправимо сертифіковану продукцію до будь-якого міста України у стислий термін.