0
0
phone-icon
(050) 561-91-63 Замовити дзвінок

Джин

Джин у тетрапакахДжин - це популярний напій, який запам'ятався своїм терпким смаком та унікальним ароматом. Багато хто звикли бачити його на полицях магазинів у скляних пляшках, проте все популярнішим стає можливість випуску в тетрапаках. Це чудовий варіант зберігання, що дозволяє придбати якісний алкоголь за доступною ціною.


Для замовлення - телефонуйте (050) 561-91-63 або переходьте до Telegram https://t.me/alco_ukraine


Особливості виробництва

У виготовленні застосовується натуральний пшеничний спирт у поєднанні з ялівцевими ягодами. Саме вони дарують напою характерний смак, роблячи його пізнаваним серед інших видів алкоголю. У нашому інтернет-магазині пропонується придбати джин у тетрапаку за оптовими цінами від перевірених брендів.
Переваги джину в тетрапаку

Такий формат упаковки стає з кожним роком все популярнішим, що пояснюється рядом переваг:

     компактність та зручність у перевезенні та зберіганні;

     безпека, оскільки для пакування використовуються натуральні матеріали;

     оригінальні смакові якості, які зберігаються у герметичній упаковці на довго.

Щоб повністю насолодитися елітним напоєм за доступною ціною, потрібно придбати його в перевіреному місці. У спеціалізованому магазині dutyfree.net.ua представлена тільки продукція, що відповідає встановленим стандартам, що відрізняється відмінними смаковими якостями.

Купити міцний алкоголь відомих брендів за доступними цінами завжди можна на нашому сайті. Ми пропонуємо широкий вибір продукції, яка задовольнить запити навіть найвибагливіших гурманів. Постачається джин у тетрапаку, який відрізняється повною герметичністю, що значно спростило перевезення. Упаковка виконана з високоякісних матеріалів, що здатна надійно захистити продукцію від зовнішніх негативних впливів, а вам дозволить насолодитися дивовижним та неповторним смаком.

Доставка виробляється в Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Вінниця, Одеса та будь-яке інше місто України. Зробити замовлення можна на сайті або зв'язавшись із менеджером із зазначених номерів.