0
0
phone-icon
(050) 561-91-63 Замовити дзвінок

Купити спирт Етиловий оптом та в роздріб в Україні

Відгуки:
(0)
  • Наявність: Є в наявності
650 грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

  • Огляд товару
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Купити спирт етиловий в Україні


 Сьогодні на ринку виробництва алкогольних напоїв – етиловий спирт найбільш затребуваний. Етиловий спирт це результат бродіння сільськогосподарської продукції. Говорячи про історію, не можна залишити без уваги факт ферментації, яка була одним з перших біотехнологічних процесів, використаних людиною. Археологічні знахідки з Китаю 9000 до н.е. показують, що етанол вже тоді вживався як п'яний засіб.

Використання етанолу


Завдяки відносно низькій токсичності етанол використовується в багатьох галузях промисловості:

1. У медицині.

Етанол використовується в медичних серветках та антибактеріальних гелях, під час епідемії ви напевно не пропустили цю інформацію. Має виражену бактерицидну та протигрибкову дію за рахунок розчинення мембран ліпідного бислоя мікроорганізмів. Цікаво, що етанол іноді використовують як ліки від отруєння метанолом та етиленгліколем.
Пропонований фармацевтичний етанол виготовлений із високоякісних натуральних інгредієнтів та може бути денатурований. Постійна та контрольована формула відповідає стандартам та нормативним документам.

2. На ринку палива.

Окрім використання для виробництва алкоголю, найважливішим аспектом є ринок палива. Етанол використовується як моторне паливо і як присадка до палива.

Алкогольні напої – цікаві факти


Існує кілька цікавих фактів:

1. В Індії алкогольні напої вважаються священними та присвячені богу Варуну;
2. В Індії існує традиція подавати гостю після обіду ароматизовану горілку і це є запорукою здоров'я;
3. Придбання навичок виробництва спирту започаткувало процес перетворення людства на цивілізаційне.

Де купити спирт в Україні?


Спирт етиловий купити в Україні можна на сайті «Алко – Україна». Етиловий спирт продається як оптом, так і в роздріб. При формуванні замовлення слід враховувати, що максимальне замовлення має перевищувати 200 літрів. Якщо замовлення більше 200 літрів доставка здійснюватиметься партіями. Надсилання замовлення здійснюється через Нову пошту до багатьох міст України, таких як Дніпро, Одеса, Харків, Полтава та інші. Оптовим покупцям компанія пропонує цікаві акції та пропозиції, які безпосередньо впливають на ціну. Ми дбаємо про своїх клієнтів, активно вивчаємо їхню думку та оцінку якості нашого продукту.

Готовий продукт розлитий у тару різного об'єму та має герметичну кришку, що значною мірою знижує ризик випаровування.
Спирт етиловий виготовлений з якісної сировини у суворій відповідності до розробленої та затвердженої технології. На всіх етапах виробництва проводиться операційний контроль, а готовий продукт досліджується у спеціальній лабораторії. Якість кожного літра спирту етилового підтверджено документом якості та відповідає вимогам галузевого ГОСТ. Так, що ви можете бути впевнені в якості спирту етилового, що реалізується нами.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.